Ashley Tisdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale

Ashley Tisdale FC Lietuvoje
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Biografija

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Neringa
Admin
Neringa


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2009-01-12
Age : 30

Biografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Biografija   Biografija EmptySk. 01 18, 2009 1:58 pm

Ashley Tisdale Biografija

Ashley Michelle Tisdale (gimusi liepos 2, 1985) yra amerikiečių aktorė, dainininkė ir televizijos prodiuserė. Tisdale suvaidino savo pirmąjį pagrindinį vaidmenį 2005 m. Tisdale suvaidino savo pirmąjį pagrindinį vaidmenį 2005 m. Disney's The Suite Life of Zack & Cody kaip Maddie Fitzpatrick ir ji šalia vaidino Sharpay Evans High School Musical filmų serijoms. Po pirmojo Emmy-laimėjimo High School Musical, ji vykdė solo muzikos karjerą ir išleido savo debiutinį albumą Headstrong m. vasario 6, 2007. Šis albumas debiutavo numeriu penki JAV žemėlapiai, parduota daugiau kaip 64.000 egzempliorių per pirmą savaitę [1], o vėliau buvo patvirtintas aukso. Tisdale vėliau išleistas muzikos DVD There's Something About Ashley, įskaitant muzika filmai ir dokumentiniai apie Headstrong albumo kūrimą. Ji tęsė savo vaidmenį Sharpay Evans High School Musical 2 ir High School Musical 3: Senior Year. High School Musical 2 buvo labiausiai žiūrimas pagrindinio kabelio rodomas įrašas. Tisdale yra balsas Candace Flynn į Disney Channel originalo į Disney Channel originalo serijos Fineasz ir Ferb. Rugpjūčio 2008, Forbes išvardyti jos tarp Hollywood's 10 top mokama jaunų pramogų.
Gimimo vardas Ashley Michelle Tisdale
Gimusi Liepos 2 dieną 1985.. (amžius 23 metai )
Žanras (-ai) Pop , teen pop , dance pop Pop,
Profesija (-ai) Aktorė , Daininkė-dainų rašytoja,filmų prodiuserė ,šokėja ,modelis
Priemonę (-ai) Vokalas, klavišiniai
Balso tipas Mecosopranas

Tisdale parašas
Biografija Ashley_signature
Atgal į viršų Go down
https://ashleyytisdale.forumlt.com
Vabaliukas.
Naujokas
Vabaliukas.


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2009-03-12

Biografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija EmptyŠt. 03 14, 2009 5:09 am

ji lb graži I love you
Atgal į viršų Go down
Rasa
Naujokas



Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2009-11-06

Biografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija EmptyPir. 11 16, 2009 7:46 am

Aktorė , Dainininkė-dainų rašytoja,filmų prodiuserė ,šokėja ,modelis Neutral
na aš vaikystėje, būdama 3 metukų, lankiau šokių pamokas, dainuoju visuose renginiuose, ir kitais metais planuoju stot į vaidybą, teatrą, po visą pasaulį vaidinti, lankyti muzikos mokyklą. Gavau keletą pagyrimų dėl mano poetiškumo, ir esu pati mėginus kurti trumpus filmukus, bei juos įgarsinti, draugai sako, kad moku pozuot, ir galėčiau tapti modeliu, deja, Lietuvoje man tai neįmanoma, nes čia niekas nekuria filmų, modeliu garsiu irgi nebūsiu. Atsiprašau, kad trugdau, bet noriu patarimo, ar verta dar dėti pastangas išgarsėti. Esu dar jauna, galimybės plačios, bet bijau daug užsiimti, jeigu viskas veltui... Ačiū, kad skaitėte... Crying or Very sad Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Biografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija Empty

Atgal į viršų Go down
 
Biografija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Ashley Tisdale :: Ashley Tisdale-
Pereiti į: